´
Portalen Interaktiv

Kontakta Båtportalen

Välkommen att höra av dig till oss på Båtportalen.
Båtportalen är mötesplatsen för dig som konsument som söker båtar och båtprodukter, och för alla båttillverkare som vill marknadsföra sina produkter. Vi hjälper dig som konsument att hitta leverantörer, varumärken, produktnyheter, tips och idéer.
Observera... Vi säljer INTE några båtar.
Kontakta Båtportalen via formuläret längst nere på sidan eller ta direkt kontakt med någon av personerna nedan.

Båtportalen ägs av Portalen Interaktiv AB
Adress Kyrkvägen 7 A, 444 31 Stenungsund, Tfn 0303-679 50, Fax 0303-679 55, info@portalen.se, www.batportalen.se
Bengt Hallberg Bengt Hallberg
Mediasäljare/SEO
Tel: 0303-679 57
Mobil: 0738-71 50 00
E-post: bengt@portalen.se
Carina Lundin Carina Lundin
Mediasäljare
Tel: 0303-679 53
Mobil: 0732-04 34 96
E-post: carina.l@portalen.se
Johnny Bräck Johnny Bräck
Mediasäljare
Tel: 0303-679 52
Mobil: 0705-71 69 16
E-post: johnny@portalen.se
Kenneth Larsson Kenneth Larsson
Mediasäljare
Tel: 0303-679 54
Mobil: 0708-75 45 25
E-post: kenneth@portalen.se
Ewa Swenman Ewa Swenman
Redaktion/bild
Tel: 0303-679 83
Mobil: 0705-53 16 15
E-post: ewa@portalen.se
Monica Olausson Monica Olausson
Ekonomiansvarig
Tel: 0303-679 84
Mobil: 0703-64 99 74
E-post: monica@portalen.se
Carina Fougstedt Carina Fougstedt
Redaktion/ Bild
Tel: 0303-679 56
Mobil:
E-post: carina@portalen.se
Christer Swenman Christer Swenman
Affärsutveckling/Partners
Tel:
Mobil: 0705-77 16 15
E-post: christer@portalen.se
Johan Nilsson Johan Nilsson
Webbtekniker
Tel: 0303-679 62
Mobil: 0707-27 54 90
E-post: johan@rollsbowebb.se
Mats Olausson Mats Olausson
VD
Tel: 0303-679 51
Mobil: 0705-76 91 77
E-post: mats@portalen.se
 

KONTAKTFORMULÄR


Namn:

E-post:

Telefon:


Skriv några rader:












ANNONSER


 
Portalen Interaktiv
Portalen Interaktiv AB
Kyrkvägen 7A
444 31 STENUNGSUND
Tfn: 0303-679 50
Fax: 0303-679 55
Epost: info@portalen.se
Webbplats: www.portalen.se
Sitemap